Normann Copenhagen diseño’ da!

Normann Copenhagen diseno da

2013 yılının sonuna yaklaşırken, diseno ailesine katılan markaların heyecanı dur durak bilmiyor. Dünyanın en yaratıcı ve popüler markalarından olan Danimarka orijinli Normann Copenhagen ürünleri ile diseño mağazasının birbirinden ilginç ve cesur ev dekorasyon tasarımları arasında yerini aldı.

Design endüstrisinde farklılık yaratmak mottosu ile 1999 yılında Jan Andersen & Paul Madsen tarafından yola çıkan Danimarkalı Normann Copenhagen bugün koleksiyonunu Danimarka’ dan olduğu kadar yaratıcı ve yenilikçi vizyona sahip bambaşka malzemeler ile çalışan her biri kendi kişisel  stilini ortaya koyan dünyanın dört bir tarafından tasarımcılar ile iş birliği yaparak geliştiriyor.

Normann Copenhagen  özellikle çarpıcı ve göz alıcı renkleri, yalın malzemeleri, yumuşak tasarım çizgileri ile dinamik çağdaş mekanlara mükemmel uyum sağlayan camdan, ahşaba, kilden, plastiğe kadar geniş malzeme alternatifli rengarenk, fonksiyonel, eğlenceli ürünleri ile tüm dünyada tanınıyor ve İskandinav tarzı dekorasyonda öne çıkıyor. Güçlü malzemeler ve kaliteli işçilik ile üretilmiş parçalarını modanın sezon trendlerine uygun renkleri tamamlıyor.

2009 yılında ilk mobilya ürünlerini piyasaya sunan markanın koleksiyonları  bugün 70 in üzerinde ülkede en iyi tasarım mağazalarında, prestijli online satış sitelerinde ve tasarım müzelerinde satılıyor.  Mekanlarında farklılık yaratmak, yenilikler ile sürekli güncel kalmak  isteyen kişilerin popüler markası Normann Copenhagen ın  her biri orijinal fikirlerle tasarlanmış tüm mobilya, aydınlatma ve aksesuar  ürünlerine Türkiye de diseño’ nun addresisranbul da yer alan mağazasında ulaşabilmek mümkün.

normann copenhagen products at d

written by Tijen Samuray Öztek (designmixer)

collage by Tijen Samuray Öztek (designmixer)

images via normann copenhagen

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s